OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0907725906 - Ivana Sitárová | oz.amies@gmail.com

29.4.2019 je DEŇ TANCA!!! Príďte sa s nami zabaviť do PARKU NA SIHOTI, uvidíte naše choreografie a budete si môcť aj s nami zatancovať. Tešíme sa na Vás!

Páči sa Vám Orientálny tanec? Pozývame Vás na naše jesenné posedenie v príjemnom prostredí v Kolibe, s hudbou, tancom a drobným občerstvením. Vstup zdarma Tešíme sa na Vás!
MY Amies
Počet miest je obmedzený, v prípade záujmu, prosím, píšte správu. oz.amies@gmail.com alebo https://www.facebook.com/amies.sk/Srdečne Vás pozývame na prepracovaný a úspešný kurz hormonálnej jogovej terapie pre ženy podľa Dinah Rodrigues vedený skúsenou, certifikovanou lektorkou Mirunkou Hazuchovou. Mirunka účinne uplatňuje túto novú, dynamickú formu jogovej terapie, ktorá pomáha harmonizovať hormonálny systém prirodzenou cestou. Podporuje plodnosť, pomáha posilniť imunitu, omladzovať telo a vedie ženu k optimálnemu zdraviu.Počas víkendu sa zoznámite s ucelenou a do detailu prepracovanou zostavou 21 cvikov, ktorá pomáha ženám riešiť problémy s hormonálnou nerovnováhou.

Dynamická zostava asán je doplnená o intenzívne dychové techniky. Je to zostava dynamická, zložená z cvikov stimulujúcich žliazy s vnútornou sekréciou a rehabilitačných cvikov, ktoré sú zamerané na odstránenie blokov v oblasti celého pohybového aparátu. Zostava pôsobí na všetkých úrovniach: fyzickej, emočnej, mentálnej a duchovnej. Jej súčasťou je aj harmonizácia energie a čakier, ktorá má psychosomatické účinky, pomáha teda odstraňovať fyzické problémy, ktoré vznikli na úrovni psychiky.

Počas kurzu sa naučíte celú zostavu, ktorú si môžete ďalej cvičiť doma podľa materiálov, ktoré dostanete na začiatku. Zostava je veľmi jednoduchá a mimoriadne účinná. Nevyžaduje žiadne predchádzajúce skúsenosti s jogou.

------
KEDY: 24. - 25.11. 2018
piatok: 17,00 - 20:00
sobota: 09,00 - 12,00 –13,30 - 17,00 hod (časy sú len orientačné, ukončenie podľa potreby)
LEKTORKA : Mirunka Hazuchová
CENA: 100€
uhradenie rezervačného poplatku najneskôr k 18.10.2018
REZERVÁCIA: hormonalna.joga@gmail.com
www.hormon-yoga-therapy.webnode.sk
tel čísle 0948259175
------

Pre koho je seminár určený?
- ženy od 35 rokov ako prevencia znižovania hormónov
- ženy trpiace predčasnou menopauzou a ženy v menopauze, ktoré trápia návaly tepla, podráždenosť, zmeny váhy, zmeny nálad, nespavosť a depresie
- ženy a dievčatá s PMS (predmenštruačný syndróm), ktoré trápi podráždenosť, precitlivenosť, bolesti prsníkov, neprimeraná chuť do jedla
- ženy a dievčatá s bolestivou, príliš silnou a nepravidelnou menštruáciou
- ženy, ktoré sa snažia otehotnieť
- ženy s polycystickými vaječníkmi
- ženy s myómami a polypmi a s tým spojeným nadmerným ochlpením a akné
- ženy s nedostatočnou činnosťou štítnej žľazy
- ženy s nízkym libidom a vypadávaním vlasov
- ženy s karpálnym tunelom a osteoporózou.
A ďalších potiaže spôsobené hormonálnou nerovnováhou.

HJ celkove podporuje plodnosť, pomáha posilovať imunitu a omladzovať telo.

HORMONÁLNA JÓGA pre ženy podľa Dinah Rodrigues je jógová terapeutická metóda, ktorá pomáha harmonizovať hormonálny systém.

Vždy je nutné nájsť si lektorku, ktorá absolvovala pre lektorky priamo u Dinah Rodrigues, ktorá je JEDINOU školiteľkou lektorov Hormonálnej jógovej terapie pre ženy na svete.

Milé dámy, opäť sme pre Vás pripravili otvorenú hodinu tanca, na ktorej si môžete vyskúšať niečo nové. V rytmoch Orientu rozpohybujeme celé telo, uvoľníme myseľ a potešíme dušu. Tanec je pre nás ženy prirodzený a krásny pohyb a nezáleží na tom, do ktorej vekovej alebo váhovej kategórie práve patríme. Kto neverí, nech k nám beží. ;)

So sebou si potrebujete zobrať aj veci na prezlečenie - môžu to byť legíny, tričko, cvičky, alebo niečo, v čom sa cítite dobre. Peniažkové šatky okolo bokov a závoje Vám požičiame.

Vstup voľný.

Tešíme sa na Vás!

ZMENA TERMÍNU!!!

17.3.2018

Mohendžodáro - nový kurz umenia tantra jogy pre začiatočníčky čoskoro už aj v Nitre!

Séria 7  intenzívnych 5,5-hodinových stretnutí v uzavretom kruhu žien. Na kurze sa naučíme posilňovať svaly panvového dna a rozpumpovať tzv. dynamiku panvového dna. Vedomé ovládanie dynamiky panvového dna prináša do života ženy mnohonásobný úžitok:

- intenzívne prekrvuje oblasť malej panvy (maternice, vaječníkov, močového mechúra a celej vagíny) a panvového dna, čím výrazne zmenšuje riziko vzniku myómov a cýst v oblasti vaječníkov a maternice, opakovaných zápalov alebo výtokov z pošvy

-  výrazne ovplyvňuje nárast libida a pomáha ženám otehotnieť
- spevňuje a vzpružuje stenu vagíny, čo najmä u starších žien odstraňuje problémy s močením a nežiadúcim únikom moču 
- aktivuje žľazy s vnútorným vylučovaním a tým zvyšuje produkciu estrogénov, pohlavné hormóny ovplyvňujú to, ako sa človek cíti, či má dostatok energie alebo je unavený. 

Žena je krásna, pokiaľ má dostatok estrogénov, žena je povädnutá a nepríťažlivá, pokiaľ má estrogénov málo...


Na kurze paralelne pracujeme s psychológiou ženy a s emocionalitou. Prostredníctvom tanca, meditácií a špeciálnych tantrických no mind techník prebúdzame vnútornú ženu - SHAKTI - a venujeme sa ženským aspektom a roliam - žena ako Kráska, Vedma, Herečka a Milenka. Každý aspekt odkrýva súvisiacu oblasť života a nášho vnútorného sveta - sebavedomie a sebaprijatie, vnútorný zrak a intuícia, prežívanie a vyjadrovanie emócii a sexualita, sloboda, vášeň a tvorivosť.

Miesto konania:  NITRA - ZŠ Na Hôrke 30, malá telocvičňa.

Cena kurzu: 272 € (spolu 7 lekcií, tj. 38,5 hodín, 1 lekcia = 5,5 hodín, 1 lekcia = 38,85) po dohode aj na splátky.

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť.

Milé žienky, v našej ponuke je aj otvorená hodina orientálneho tanca, na ktorú Vás všetky srdečne pozývame :) Vstup je zdarma, potrebovať budete len pohodlné oblečenie a dobrú náladu.

JOGA!!!

Stále váhate, či je náš kurz to pravé pre Vás? Máte skvelú príležitosť si to overiť priamo na hodine 31. augusta o 17:40. Pripravili sme pre Vás otvorenú hodinu zdarma, na ktorej si môžete nezáväzne s nami zacvičiť. Cvičenie je vhodné aj pre úplnych začiatočníkov.

21.4.2017 - PIATOK

Baví Vás tanec? Ochutnávka tancov je skvelá príležitosť vyskúšať si rôzne štýly a popritom načerpať kopec pozitívnej energie. Po krátkej rozcvičke sa pretancujeme s Port De Bras ladnými, polobaletnými pohybmi do rytmov Orientu, odkiaľ si dynamicky odtancujeme do Latina. Na záver ponaťahujeme a uvoľníme svaly strečingom.
Akcia trvá 90 minút. Voda a drobné občerstvenie sú v cene.

Cena - 6€

Čas: 18:00 - 19:30

Miesto konania akcie: Malá telocvičňa v ZŠ Na Hôrke 30 - Klokočina, Nitra

Fotky z minuloročnej jesennej ochutnávky si môžete pozrieť v našej Galérii - AKCIE.

PRIHLÁSIŤ sa môžete telefonicky, mailom alebo prostredníctvom našej FB stránky:  https://www.facebook.com/amies.sk/