PRIPRAVUJEME!!!

Milé dámy, opäť sme pre Vás pripravili otvorenú hodinu tanca, na ktorej si môžete vyskúšať niečo nové. V rytmoch Orientu rozpohybujeme celé telo, uvoľníme myseľ a potešíme dušu. Tanec je pre nás ženy prirodzený a krásny pohyb a nezáleží na tom, do ktorej vekovej alebo váhovej kategórie práve patríme. Kto neverí, nech k nám beží. ;)

So sebou si potrebujete zobrať aj veci na prezlečenie - môžu to byť legíny, tričko, cvičky, alebo niečo, v čom sa cítite dobre. Peniažkové šatky okolo bokov a závoje Vám požičiame.

Vstup voľný.

Tešíme sa na Vás!

ZMENA TERMÍNU!!!

17.3.2018

Mohendžodáro - nový kurz umenia tantra jogy pre začiatočníčky čoskoro už aj v Nitre!

Séria 7  intenzívnych 5,5-hodinových stretnutí v uzavretom kruhu žien. Na kurze sa naučíme posilňovať svaly panvového dna a rozpumpovať tzv. dynamiku panvového dna. Vedomé ovládanie dynamiky panvového dna prináša do života ženy mnohonásobný úžitok:

- intenzívne prekrvuje oblasť malej panvy (maternice, vaječníkov, močového mechúra a celej vagíny) a panvového dna, čím výrazne zmenšuje riziko vzniku myómov a cýst v oblasti vaječníkov a maternice, opakovaných zápalov alebo výtokov z pošvy

-  výrazne ovplyvňuje nárast libida a pomáha ženám otehotnieť
- spevňuje a vzpružuje stenu vagíny, čo najmä u starších žien odstraňuje problémy s močením a nežiadúcim únikom moču 
- aktivuje žľazy s vnútorným vylučovaním a tým zvyšuje produkciu estrogénov, pohlavné hormóny ovplyvňujú to, ako sa človek cíti, či má dostatok energie alebo je unavený. 

Žena je krásna, pokiaľ má dostatok estrogénov, žena je povädnutá a nepríťažlivá, pokiaľ má estrogénov málo...


Na kurze paralelne pracujeme s psychológiou ženy a s emocionalitou. Prostredníctvom tanca, meditácií a špeciálnych tantrických no mind techník prebúdzame vnútornú ženu - SHAKTI - a venujeme sa ženským aspektom a roliam - žena ako Kráska, Vedma, Herečka a Milenka. Každý aspekt odkrýva súvisiacu oblasť života a nášho vnútorného sveta - sebavedomie a sebaprijatie, vnútorný zrak a intuícia, prežívanie a vyjadrovanie emócii a sexualita, sloboda, vášeň a tvorivosť.

Miesto konania:  NITRA - ZŠ Na Hôrke 30, malá telocvičňa.

Cena kurzu: 272 € (spolu 7 lekcií, tj. 38,5 hodín, 1 lekcia = 5,5 hodín, 1 lekcia = 38,85) po dohode aj na splátky.

Na kurz je potrebné sa vopred prihlásiť.

Milé žienky, v našej ponuke je aj otvorená hodina orientálneho tanca, na ktorú Vás všetky srdečne pozývame :) Vstup je zdarma, potrebovať budete len pohodlné oblečenie a dobrú náladu.

JOGA!!!

Stále váhate, či je náš kurz to pravé pre Vás? Máte skvelú príležitosť si to overiť priamo na hodine 31. augusta o 17:40. Pripravili sme pre Vás otvorenú hodinu zdarma, na ktorej si môžete nezáväzne s nami zacvičiť. Cvičenie je vhodné aj pre úplnych začiatočníkov.

21.4.2017 - PIATOK

Baví Vás tanec? Ochutnávka tancov je skvelá príležitosť vyskúšať si rôzne štýly a popritom načerpať kopec pozitívnej energie. Po krátkej rozcvičke sa pretancujeme s Port De Bras ladnými, polobaletnými pohybmi do rytmov Orientu, odkiaľ si dynamicky odtancujeme do Latina. Na záver ponaťahujeme a uvoľníme svaly strečingom.
Akcia trvá 90 minút. Voda a drobné občerstvenie sú v cene.

Cena - 6€

Čas: 18:00 - 19:30

Miesto konania akcie: Malá telocvičňa v ZŠ Na Hôrke 30 - Klokočina, Nitra

Fotky z minuloročnej jesennej ochutnávky si môžete pozrieť v našej Galérii - AKCIE.

PRIHLÁSIŤ sa môžete telefonicky, mailom alebo prostredníctvom našej FB stránky:  https://www.facebook.com/amies.sk/

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.