Orientálny tanec je krásny, ladný, ženský tanec vhodný pre nás všetky bez ohľadu na vek, typ postavy, či životný štýl. V našom útulnom štúdiu Vám tento pohyb spolu s príjemnou hudbou prinesie radosť a relax a Vy sa môžete stať súčasťou našej tanečnej komunity.

Otvorená hodina Orientálneho tanca ZDARMA :) 

Zajednajte si miesto mailom  - oz.amies@gmail.com alebo telefonicky (aj SMS) na 0907725906.

 IMG 1.jpg

 Čo sme pre Vás pripravili?

 Kurz pre začiatočníčky: Hodina  tanca (60 min) je zameraná na zvládnutie základných prvkov, tanečného postoja, techník, rytmov a jednoduchých kombinácií. Samozrejmosťou sú kľúčové informácie z oblasti histórie, štýlov a osobností Orientálneho tanca. Kurzistky majú voľný vstup do Klubu Amies.  Na hodinu je potrebné vziať si so sebou pohodlné oblečenie a obuv (tenisky, prosím, nie) , šatku okolo bokov (vieme zapožičať), joga podložku a vodu ;)  Cena jedného kurzu - 6 hodín je 30€. 

Pre ženy a dievčatá z Ukrajiny sú kurzy zdarma / Жінки та дівчата з України, маєте всі курси студії безкоштовно

 Kurz 1: Kurz je určený pre tanečnice, ktoré už majú zvládnuté základy. Hodiny sú zamerané na drill techniky  jednotlivých prvkov, dvojkombinácií zameraných na nácvik izolácií, kombinácií v rámci jednotlivých štýlov a tanca s rekvizitami, nácvik choreografií, hru na činelky.. Samozrejmou súčasťou je dôsledná rozcvička v úvode a zácvička v závere hodiny. Tréningy sú v prepojení na vedenie profesionálnych tanečníc a lektoriek s dlhoročnou praxou, sledujeme formát Salimpour školy. Očakáva sa pravidelná účasť na tréningoch a ďalších tanečných vzdelávaniach, podujatiach, vystúpeniach a súťažiach.

Kurz 2: Podobne ako Kurz 1, len s väčšou časovou dotáciou na nácvik prvkov, techniky, kombinácií a choreografií. Účasť na ďalších vzdelávaniach a aktivitách je na Vás.

 Klub Amies: Milé stretnutia v príjemnom prostredí našej "tanečnej obývačky" s drobným občerstvením zamerané na rôzne prednášky z oblasti tanca (história, kostýmy, líčenie, účesy, fotenie...), krátke domáce workshopy zamerané napríklad na zhotovovanie kostýmov, správne líčenie, viazanie sukien, výraz v tanci a pod. Prístup zdarma majú členky OZ a kurzistky.

Malá ukážka tu: https://www.facebook.com/ivana.ucnayovasitarova/videos/618895759404102

                                                                               20220312_180139.jpg

 

Kontakt: 0907725906 Ivana