OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Kontaktujte nás: 0907725906 - Ivana Sitárová | oz.amies@gmail.com

AMIES

 

           Amies je občianske združenie, ktoré od roku 2016 zastrešuje tanečné a pohybové aktivity, predovšetkým orientálny tanec a jogu.
          Amies je taktiež meno tanečnej skupiny, ktorá sa začala formovať v roku 2015 a dnes tvorí stabilný tanečný tím. Tanec je našou vášňou. Neustále sa vzdelávame na rôznych worshopoch, pracujeme na našej technike a na nových choreografiách. Ponúkame pravidelné kurzy, semináre, skupinové, ale aj sólo vystúpenia v rôznych tanečných štýloch.

 

 

                                                                     

 

 

 

Umelecká vedúca IVANA 

 

 

          Tancu sa venuje od detstva. Prešla niekoľkými tanečnými žánrami, no nakoniec sa dostala k orientálnemu tancu, ktorý ju zaujal natoľko, že pri ňom zostala. Očarila ju jeho ladnosť a ženskosť. Bol pre ňu veľmi prirodzený a cítila sa v ňom dobre. Začínala ako kurzistka, no chcela vedieť viac, a tak hľadala informácie, zháňala tanečné DVD, začala chodiť na workshopy. V  auguste 2010 napokon získala certifikát o absolvovaní lektorského kurzu.
          Tanec sa stal jej súčasťou. Dáva jej priestor na sebarealizáciu, tvorenie, napĺňa ju a uspokojuje. Najviac ju teší pohľad na usmiate, uvoľnené, veselé tanečnice, ktoré sa z hodiny na hodinu zlepšujú. Ivana sa snaží stále dovzdelávať a napredovať.  Tanečné pobyty, workshopy a individuálne hodiny, ktoré absolvovala, viedli tanečné osobnosti ako Daila (CZ), Libuša Bachratá (SK), Sandhyadipa Kar (USA), Michal Mach (CZ), Rashey Chauhan (IND), Kathreen Derouet (CZ), Theresa Grantorino (CZ) či Najla Raqasa (SK).