OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Do kurzov je možné prihlasovať sa priebežne.
Chcete si zacvičiť a vyformovať celé telo, užiť si chvíľu pre seba? 
Pozývam Vás na zdravé cvičenie s prvkami rehabilitačných cvikov, po ktorom sa bude cítiť sviežo. 
Kalanetika : je osvedčený cvičebný program na spevnenie svalov a získanie peknej a pevnej postavy v každom veku
Pilates : cvičenie pre rovnováhu svalovo- kostrového systému , pre dosiahnutie správneho držania tela a spevnenie celej postavy.
Keďže som žena, viem ako ľahko strácame návyk správneho držania tela, že často bojujeme s unaveným chrbtom a ochabnutym bruškom. Moje cvičenie je zamerané hlavne na vyriešenie a podchytenie týchto problémov.
Takže vitajte a cíťte sa po precvičení skvele :)
Vhodné ako :
- cvičenie po pôrode 
- zdravý chrbát
- pokračovanie cvičení po rehabilitácii
Lektorka : Ing. Monika Dupanová
Kontakt: 0907237015
69220779_565189450683130_8866219959726899200_o.jpg
O mne:
Šport bol vždy môj život. Venovala som sa tancu, lyžovaniu bicyklovanie, volejbalu, hádzanej či behu. Štúdium na vysokej škole a potom založenie si rodiny dali na istý čas môjmu
životu iné smerovanie... Opäť k cvičeniu ma priviedli bolesti chrbtice počas tehotenstva a túžba vrátiť svoje telo do formy. Po krásnom období materských dovoleniek, keď vám na seba vôbec neostáva čas, som si uvedomila, že sa chcem vo svojom tele cítiť opäť ako doma a že naše deti a moja rodina môžu prežívať pohodu, pokoj a komfort len vtedy, ak sa tak bude cítiť aj ich mama. A preto som sa začala aktívnejšie venovať pilatesu... Odstránenie bolestí krížov, pružné, ohybné telo a pokojná myseľ, ktoré s týmto cvičením prichádzali, ma presvedčili, že sa pilatesu chcem venovať aj profesionálne a jeho vzácne benefity ako inštruktor sprostredkovávať aj iným.
Ak máte chuť prísť si oddýchnuť, získať pružnosť, flexibilitu a zbaviť sa bolestí pohybového aparátu, príďte si k nám zacvičiť. Pilates je naozaj pre všetkých.
Pilates inštruktor 2017, 2020
Diastáza a tehotenstvo 2020