Nový kurz pre začiatočníčky otvárame 5. mája! 

Viac info nižšie.FatChanceBellyDance® Style znamená...

 

 

...FCBD® Style, teda FatChance®Style alebo FatChanceBellyDance®Style (pôvodne ATS® - American Tribal Style®) je moderný štýl orientálneho tanca. Jeho korene pochádzajú z folklórnych tanečných štýlov Stredného Východu, Severnej Afriky, Španielska a Indie. FCBD® vyzdvihuje ženskú silu a krásu tanca. Je založený na práci s rukami a bokmi a na vopred stanovených krokoch a následnej skupinovej improvizácii. Tento tanečný štýl vyniká taktiež bohatými kostýmami, pre ktoré sú charakteristické veľké farebné sukne, peniažková podprsenka, vrchný top choli, výrazné kovové šperky a kvety vo vlasoch.  Neodmysliteľnou súčasťou tohto tanca sú činelky, s ktorými tanečnica počas tanca neustále hrá.
 

DSC_0354.jpg 

 

 

Naše tanečné kurzy

Kurz pre začiatočníčky.
NOVÝ KURZ OTVÁRAME 5. MÁJA!

Hodiny tanca sú zamerané na vysvetlenie a zvládnutie základných prvkov z levelu 1 a oboznámenie so základnými princípami tohto tanca. Kurz obsahuje jednu 60 minútovú hodinu 1x do týždňa (v trvaní 8 týždňov), non-stop online podporu a oboznámenie sa s históriou tanca FCBD® Style. Ako bonus má každá tanečnica možnosť zúčastniť sa workshopov Klubu Amies.
Na hodinu potrebuješ legíny, priliehavý top alebo tielko a šatku okolo bokov, ktorú si môžeš požičať v našom štúdiu.
Cena kurzu: 40 eur

 

 

Kurz pre mierne pokročilé.
PRIDAJ SA K NÁM!!!

Hodiny tanca sú zamerané na prehlbovanie základných znalostí, oboznámenie sa s vybranými prvkami z vyšších levelov, prácu s činelkami a zvládnutie jednoduchej skupinovej improvizácie. Kurz obsahuje jednu 90 minútovú hodinu 1x do týždňa (v trvaní 8 týždňov) a non-stop online podporu. Ako bonus má každá tanečnica možnosť zúčastniť sa workshopov Klubu Amies.
Na hodinu potrebuješ legíny, priliehavý top alebo tielko a šatku okolo bokov, ktorú si môžeš požičať v našom štúdiu.
Cena kurzu: 56 eur

  

Amies 1

Kurz je určený pre pokročilejšie tanečnice, s ktorými staviame na nadobutnutých tanečných zručnostiach. 90 minútová hodina je zameraná na zvládnutie ťažších tanečných prvkov s dôrazom na techniku a prácu s rôznymi tanečnými princípmi. Samozrejmosťou je ovládanie základného činelkového rytmu a  základných zásad skupinovej improvizácie. Každá tanečnica má možnosť využiť samostatný individuálny tréning.

 

Amies 2

Kurz je určený pre pokročilé tanečnice, s ktorými staviame na nadobutnutých tanečných zručnostiach. 90 minútová hodina je zameraná na rozširovanie znalostí tanečných prvkov s dôrazom na techniku, intenzívnu prácu s činelkami a dynamickejšiu tanečnú improvizácia. Každá tanečnica má možnosť využiť samostatný individuálny tréning.

 

Klub Amies

Pre viac info ťukni sem.

 

 

Teší sa na teba tvoja lektorka Hana.

volaj: 0910530926 
píš: hankakostalikova@gmail.com
lajkuj: https://www.facebook.com/hana.kostalikova
followuj: https://www.instagram.com/hana.kostalikova