OK

Súbory cookie nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookie. Ďalšie informácie

Vraciame sa do štúdia!
Aktuálne prebiehajúce kurzy sú kapacitne vyčerpané. 
O nových kurzoch a voľných miestach vás budeme informovať.

 ornament.png

 

 

FatChanceBellyDance® Style znamená...

 

...FCBD® Style, teda FatChance®Style alebo FatChanceBellyDance®Style (pôvodne ATS® - American Tribal Style®) je moderný štýl orientálneho tanca. Jeho korene pochádzajú z folklórnych tanečných štýlov Stredného Východu, Severnej Afriky, Španielska a Indie. FCBD® vyzdvihuje ženskú silu a krásu tanca. Je založený na práci s rukami a bokmi a na vopred stanovených krokoch a následnej skupinovej improvizácii. Tento tanečný štýl vyniká taktiež bohatými kostýmami, pre ktoré sú charakteristické veľké farebné sukne, peniažková podprsenka, vrchný top choli, výrazné kovové šperky a kvety vo vlasoch.  Neodmysliteľnou súčasťou tohto tanca sú činelky, s ktorými tanečnica počas tanca neustále hrá.
 

 70283035_1249894558514705_8328348032584122368_o.jpg

 

 

Naše tanečné kurzy

Kurz pre začiatočníčky

Hodiny tanca sú zamerané na vysvetlenie a zvládnutie základných prvkov a oboznámenie so základnými princípami tohto tanca. Kurz obsahuje jednu 60 minútovú hodinu 1x do týždňa (v trvaní 8 týždňov), non-stop online podporu a oboznámenie sa s históriou tanca FCBD® Style. Ako bonus má každá tanečnica možnosť zúčastniť sa workshopov Klubu Amies.
Na hodinu potrebuješ oblečenie, v ktorom sa cítiš dobre, vhodnú obuv a šatku okolo bokov.

 

 

Kurz pre mierne pokročilé

Hodiny tanca sú zamerané na prehlbovanie základných znalostí, prácu s činelkami a zvládnutie jednoduchej skupinovej improvizácie. Kurz obsahuje jednu 60 minútovú hodinu 1x do týždňa (v trvaní 8 týždňov) a non-stop online podporu. Ako bonus má každá tanečnica možnosť zúčastniť sa workshopov Klubu Amies.
Na hodinu potrebuješ oblečenie, v ktorom sa cítiš dobre, vhodnú obuv a šatku okolo bokov, ktorú si je možné aj s činelkami zapožičať priamo v našom štúdiu.

 

Amies 1

Kurz je určený pre pokročilejšie tanečnice, s ktorými staviame na nadobutnutých tanečných zručnostiach. 90 minútová hodina je zameraná na zvládnutie ťažších tanečných prvkov s dôrazom na techniku a prácu s rôznymi tanečnými princípmi. Samozrejmosťou je ovládanie základného činelkového rytmu a  základných zásad skupinovej improvizácie. Každá tanečnica má možnosť využiť samostatný individuálny tréning.

 

Amies 2

Kurz je určený pre pokročilejšie tanečnice, s ktorými staviame na nadobutnutých tanečných zručnostiach. 90 minútová hodina je zameraná na rozširovanie znalostí tanečných prvkov s dôrazom na techniku, intenzívnu prácu s činelkami a dynamickejšia tanečná improvizácia. Každá tanečnica má možnosť využiť samostatný individuálny tréning.

 

Klub Amies

Pre viac info ťukni sem.

 

 ornament.png

Kontakt: Hana - 0910530926